LESNÍ MODEL

Vodopádová jitrnice

3:25 budík, spráskanej čokl se plazí z pelechu.
Venku tma, docela teplo a to byla voda na mlejn a jasnej signál pro tuhle jitrnici, že má znovu vyrazit do akce pod rouškou tmy!
Tichošlápek se vychrastil z baráku, neslyšně nastartoval dýzlovej motor a jak prd zmizel ve větru.
Jak už bejvá zvykem, tak v tenhle čas je na silnicích a horách poslední dobou mrtvo…kde jsou ty časy, kdy se ve 3 ráno borci váleli v příkopech a nevesele pod oknama zvraceli ještě nenatrávený piva, kořalky a mizernou večeři…holt doba je zlá!
Ale zpátky k tématu a na parkoviště do startovacího místa…slunko se teprv probíralo z včerejší akce a mělo ještě dobrejch 30 minut než vykoukne a tak se šlo fotit za šera k vodě.
Cesta ideální na rozbití držky, půlka led, druhá půlka ledosníh, bjůtyfl!
Kdežto zničeho nic tenhle fajnovej flek, místo jak stvořený pro trendsettera a horskou módní ikonu…no a tak se stalo, že jsem tu zvířátkům vystřihl skvělou pózu jak z levnýho erotickýho časáku!
Nezkušenej bažant by si mohl říct, že ležet na sněhu nebude moc OK a mohly by mě nastydnou vaječníky, ale to ještě nevíš, jak skutečný problémy můžou vypadat…takže se ti klidně může stát, že s touhle fajnově naraženou rouškou uvidíš úplný hovno a bez jakýhokoli varování se v 7 ráno budeš vykulenej koupat v zamrzlým potoce!